Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (EPILOG)

18. června 2013 v 13:00 | Coco
A je tu epilog, jen tak na doplnění. Číst můžete každý, protože nenavazuje :).
loading

EPILOG

"Ty jeden pitomče!" Kdo by věřil, že se dá Jeremy dohromady zrovna s nenáviděnou Aubreyinou sestřenicí Macy?
"Taky tě miluju, kotě." Zašeptal jí něco do ucha a ona zrudla. Začala mi být sympatická.
"Připadám si jako balvan," Aubrey se svalila do křesla a ovívala se vějířem, který si dovezla z Číny, kam se vypravila s Philippem. Pohladila své velké břicho, ačkoli byla teprve v sedmém měsíci, vypadala, že je zralá na porod. "Je tady vedro." Funěla a ovívala se. "A ty šaty se na mě lepí!" Růžové šaty jí sedly. Vypadala v nich jako bohyně plodnosti. Výstřih přilákal kdejakého chlapa.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (18. díl)

15. června 2013 v 8:04 | Coco
Je tu poslední díl, je plný romantiky a naprosto dokonalých věcí, to ale zjistíte samy, až si ho přečtete! Pěkné počtení a děkuju všem pravidelným čtenářům!
loading

18. SEN KAŽDÉ DÍVKY

"Tak vysvětlíš mi, o co tu jde?" Hustila do mě Aubrey, když jsem splašeně letěla ulicemi domů. Philippe na ni čekal v autě, že prý si na půlnoc zajedou na vyhlídku.
"Ne!" Zabručela jsem.
"Stůj!"
"Ne! Jdi za Philippem, vyspím se z toho a zítra ti vše povím!"
"Teď neusnu!" Bručela uraženě Aubrey.
"Kdo spí na Silvestra?" Zašklebila jsem se a mávla na rozloučenou, uraženě se vydala zpět k Philippovi a já domů.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (17. díl)

13. června 2013 v 13:00 | Coco
A teď už se opravdu blížíme konci!! :) POSLEDNÍ DÍL JIŽ BRZY! :)
loading

17. ZNOVUSHLEDÁNÍ

"Co tady děláš?" Zopakoval. Vypadal celkem rozrušeně.
"Já, ehm…" Odporoučela jsem se pohledem stranou. "Aaron nás pozval." Slezla jsem z kašny a vydala se směrem na zahradu, pryč od lidí i Jordana.
"Počkej přeci!" Vydal se za mnou. Bylo to několik měsíců, co jsem ho neviděla. Ačkoli jsem si myslela, že se od něj nějakým způsobem odpoutám, opak byl pravdou. Přitahoval mě víc než kdy jindy. Jako by byl čím dál tím hezčí.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (16. díl)

11. června 2013 v 13:00 | Coco
loading

16. Silvestr

A tak tu byl Silvestr. V obchodě jsme si každá vybrala svůj model. Zatímco Aubrey zvolila zelenkavé sáčko a bílé roury, já se natáhla do milovaných lososových šatů a k nim jsem našla krásné černé sako.
"Jsi kost," ušklíbla se, když mi žehlila vlasy. Měla jsem je doslova hladké. Ofinu jsem teď měla nabarvenou na blond, chtěla jsem změnu. Vytáhla mi vlasy do vysokého ohonu a zlakovala. Já jsem její blond hřívu nakulmovala. Vypadaly jsme skvěle, to jsem musela uznat i já.
"Jedeme, nebo to nestihneme." Popadla jsem klíčky Aubreyina auta. "Dneska flirtuju." Oznámila jsem Philippovi a nasedla do auta.
"Přeskočilo jí, nebo jsi ji už opila?" Zašklebil se na Aubrey a políbil ji do vlasů.
"Od každého trochu." Zasmála se a zasedla na místo spolujezdce. Natáhla jsem nohy na své dvousedadlo a uvelebila se.
"Dělejte si prdel z plastelíny," pronesla jsem vážně. "Dnešek bude totiž legen-" Počkejte si na to…

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (15. díl)

9. června 2013 v 19:13 | Coco
Blíží se konec :)
loading

15. Vánoce v Shadow Bay

Dny ubíhaly rychle a Jordan se neozýval. Na dveře klepaly Vánoce, což pro mě doslova znamenalo svátky klidu. Od té doby, co jsem se vrátila, jsem část svého výdělku na turné investovala do studia a začala poslední ročník na taneční akademii. Musela jsem dohánět zameškané hodiny a snažila se získat zpět stipendium. Našla jsem si novou práci - chodila jsem uklízet do domu paní Whiteové, protože na rok odletěla do Číny. Slepě mi důvěřovala a každý týden mi na účet přišla dohodnutá suma. Neměla jsem potřebu lhát jí, do domu jsem chodila a udržovala tam pořádek. Občas jsem musela ustlat pro příbuzné, kteří dům občasně využívali.
Mamka si našla přítele, a tak většinu času trávila v jeho domě, který sice nebyl daleko od toho našeho, ale neměla jsem potřebu klepat na jejich dveře a rušit je.
Aubrey znovu rozjela obchod. Tentokrát sama.
Aaron zůstal na turné a rozešel se se svým přítelem z Shadow Bay kvůli nějakému novému objevu, s námi ale v kontaktu zůstával. Podával nám informace o dění na scéně. Mě už ale nezajímaly, distancovala jsem se od nich.
Malcolm za mnou chodil domů, vždycky měl nějaký problém, který nemohl počkat a musel ho vyřešit.
A tak jsem se stále učila a pracovala.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (14. díl)

8. června 2013 v 8:00 | Coco
loading

14. Prozrazení

"Dobré ráno, sluníčko." Usmíval se na mě. Ležela jsem v jeho objetí.
"Dobré." Políbila jsem ho a potutelně se usmála. Nechtěla jsem vstát, chtěla jsem v jeho náručí ležet už navždy. Jenže osud je osud a povinnosti jsou povinnosti.
"Ano?" Zdvihl Jordan vyzvánějící telefon. "Ne, teď nemůžu, Dereku." Zavrčel. Zastavilo se mi srdce. Proč jen to dělá? Jak může vědět, co se děje? "Za hodinu jsem tam." Zavěsil rozzlobeně. "Musíme něco dořešit. Nějaké smlouvy a tak." Vysvětloval mi, zatímco si prohlížel můj výraz v obličeji. "Děje se něco?"
"Ne." Ze všech lidí mu musel volat zrovna Derek? Proč takhle kazí naši skvělou chvilku?
"Fajn," zašklebil se a zvedl se z postele, začal uklízet po pokoji. Pomáhala jsem mu. Vždy se ke mně naklonil, něco mi zašeptal a políbil mě. Tohle mi tolik chybělo. Naše společné chvíle. Proč jen jich nebylo víc?

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (13. díl)

4. června 2013 v 12:00 | Coco
loading

13. Noc v hotelu

Všechno se seběhlo tak rychle, že jsem nestačila vnímat sled událostí. Jordan, Jeremy, Michael a Aaron odjeli předem na první koncert kvůli nějakým technickým potížím a Derek mě doslova držel v hrsti. Musela jsem dělat vše, co chtěl a nebylo to lehké. Aubrey odjela do města za nějakými pochůzkami, které si zde toužila vyřídit.
Jinými slovy jsem byla zoufale v háji. Derekovi vše secvaklo - dal si dohromady informace, které znal s tím, co slyšel z našeho rozhovoru. Vyhýbala jsem se mu jako čert kříži, zato on mou společnost vyhledával. Dělal mi návrhy a věděl, že nemůžu nic dělat.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (12. díl)

2. června 2013 v 21:25 | Coco
A je to tady :D
loading

12. Rvačka

"Jordane? Můžeme jít na chvíli ven?" Vyskočila jsem ze své židle, vytrhla se ze sevření Derekovi a zabránila tak Jordanovi udělat něco, čeho by litoval. "Prosím!" Konečně se na mě podíval. Skupinka lidí kolem nás utichla, všichni čekali, co se bude dít. Derek vypadal pobaveně, Jeremy s Michaelem šokovaně.
"Ne!" K mému udivení mě odstrčil stranou.
"Co blbneš?" Nechápal Greg, snažil se zabránit Jordanovi, ale Derek se proti němu postavil. Vypadal víc než sebevědomě. "Co ti je po nějaký holce?" Greg zvýšil hlas.
"Není to nějaká holka!" Zamručel Jordan rozzuřeně a Gregovi se ve tváři náhle mihlo porozumění.
"Páni, tady nám někdo něco tají!" Vypískl Derek kvapně a přiskočil k Jordanovi. "Chceš se prát? Do toho! Nebo chceš slyšet, co jsem jí nabízel?" Mrkl na mě.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (11. díl)

31. května 2013 v 21:24 | Coco
Dneska to bude vzrůšo, koukejte číst, lásky mé!! ♥

loading

11. Zmatečné události onoho dne

"Savannah?" Vytřeštil na mě své čokoládové oči. Prudce se otočil a žmoulal při tom lem své košile. "Co tady pro Krista pána děláš?" Přispěchal k vaně, aby mi pomohl vylézt. "Copak nevíš, že do tohohle křídla se nesmí?"
Nebyla jsem schopná vydat ze sebe hlásku.
"Ehm…"
"Tys něco chystala Jordanovi k narozeninám, viď? Co to je?" Spadl mi kámen ze srdce, ale v tu chvíli mě nic nenapadalo.

Svět vzhůru nohama: Savannah Brigham (10. díl)

26. května 2013 v 21:59 | Coco

loading

Pokud nečtete, nekomentujte! Jsem vděčná za jakýkoliv obsáhlejší názor.

10. Těžká dřina

Tréninky byly opravdu tvrdé a choreograf nás nešetřil. Vzhledem k tomu, že jsem ve skupině byla jako jediná baletka, měla jsem extra sóla, o kterých se jiným mohlo zdát. Ironicky, byla to opravdu dřina. Jeli jsme od rána do večera do strhání kůže. Po večerech jsme sedali na zahradě, grilovali a bavili se.
A tak šly přípravy dál. Dva týdny v kuse, bez přestání.
Premiéra CD se blížila a vzhledem k tomu, že jsem se do všeho zapojila o měsíc déle než ostatní, měla jsem toho plné kecky. Nebo spíš piškoty? Zbývaly mi přesně dva měsíce školy.
O našem vztahu s Jordanem nikdo nevěděl. Sházeli jsme se po nocích v zadním koutě zahrady a přes den jsme se sotva potkali, natož abychom se spolu bavili. On pracoval s kapelou a já s tanečníky. Často jsme zkoušeli společně, bez šance na sblížení.
 
 

Reklama