Pilates a pohyb

Piloxing a TaeBo

8. srpna 2013 v 17:35 | Coco
Milé slečny, zatím je vedro a horko, ale co nevidět se ochladí, začne škola, a tudíž budou lepší podmínky pro cvičení. A tak vám tu chci ukázat inspiraci a motivovat vás k cvičení a posilování během školního roku - chceme být chytré, ale také pěkné, že ano? Navíc zpevněná postava je vynikající při hrozícím zranění - já můžu mluvit za své štěstí, že "posiluji" nárty a kotníky na moderním tanci, díky čemuž jsem si kotník pouze podvrtla - samozřejmě, že někdy se to prostě posere, cvičení necvičení. Ale přes to - ráda bych vás a sebe motivovala ke zlepšení postavy! :)

Jde do toho někdo se mnou?

Jedná se o dva podobné typy cvičení - TaeBo a Piloxing, který si vychvaluje nejedna dívka! :) Fitness a pilates známe každá, a tak jsem vám chtěla ukázat něco nového :)

Pilates ♥

19. července 2013 v 8:00 | Coco
A je tu další PNG ... Jsou to věci dělané na zkoušku, ale myslím si, že když už je dělám, tak proč to sem nedat - co vy na to? :) Během dnešního dne se těšte na další díl třicetidenního projektu. A tento PNG berte jako inspiraci ke cvičení a pilates.
loading
Podle mě je ideální kombinovat yogu + pilates + tanec + posilování - asi nejlepší kombinace k docílení toho, po čem tak toužíme neboli skvělé postavě. Když si k tomu přidáte nějaké sporty nebo další věci navíc, je to jedině dobře. Já momentálně do pilates řadím tyto dva odkazy: Jillian Michaels: 6 Weeks Six-Pack (Workout) a předtím jsem ulítávala na 30Days Shread také od Jill. Druhé do seznamu patří Blogilates: Victoria Secret Series. Vždy od každého dělám něco, nebaví mě jedno video dokolečka - spíš záleží na náladě. Ale tak půl hodiny minimálně cvičení věnuju :).
Coco ♥

Jillian Michaels 30 Day Shred → Domácí fitness

9. března 2013 v 20:12 | Coco
Ahojda, přináším vám tip. Tentokrát je to posilko skloubené s kardiem, které by po 30 dnech mělo přinést značné změny. Zatím cvičím cca 13 dní a je to super, ačkoli 2. level byl zezačátku pěkný záhul. Ale miluju to!
Cvičí se každý den 20 minut a po 10 dnech se mění levl - tzn. levely jsou 3 :). Já jsem právě u toho 2. Já sama na sobě moc změny nevidím - a asi je zatím nevidí ani okolí. Ale mám plošší bříško :3 :). Zkuste to! :)
Výsledky a videa v celém článku pod perexem! :)

Top 10 hitparáda pilates písní! :)

19. února 2013 v 16:09 | Coco
Tak jsem si říkala, že zkusím speciální 30denní posilovací-pilates program a možná by vás zaujaly nějaké cvičící písničky! :) Tak tady je mé TOP 10! :) Máme to i s inspirací :D
loading

Coco :*
 
 

Reklama