Móda

Holiday colder-day outfit

20. srpna 2013 v 18:37 | Coco
Tak se vám po dlouhé době hlásím živě zpoza svého počítače. Hudební tábor jsem si užila na 200%, včera jsem šla na brigádu a dnes (kvůli špatnému počasí) mám volno. Se sestřenicí jsme se vydaly do města omrknout knihovnu, drogerku, etc. a při tom jsem ji poprosila, aby vyfotila můj outfit :). Pro vás, samozřejmě.
loading
Na pravé noze mám ortézu ještě z vyvrknutéh kotníku, abyste se nelekly!
Jak si prázdniny užíváte vy? Já se do konce prázdnin chystám dočíst The Perks of Being a Wallflower, 50 Odstínů temnoty a Markétu Lazarovou. :)
Have a nice day, darlings! ♥

8°C. Can I get some coffe, please? I think I'm gonna need it!

16. května 2013 v 20:49 | Coco
Slečny? Dnes bych vás tu přivítala s článkem plným vyzpovídání se. :)
Takže, dneska nám skončil čtyřdenní biologicko-geologický kurz. Bylo fajnové chodit se třídou všude možně po Českém ráji a užívat si srandy kopec (když pomineme fakt, že ještě nemám vypracované projekty :D).
Na dnešním plánu byly Bozkovské jeskyně. To místo jsem vždy doslova milovala. Jeskyně Překvapení a Jezerní Dóm? Nádhera! Byla jsem tam nesčetněkrát a určitě pojedu zase! :) Až na těch 8°C to byl nádherný výlet.
A jakmile jsem si vyšlápla kopec domů, div jsem se nezhrozila nad věcmi, které musím udělat. Vysvlékla jsem se z botasek a nahodila něco o level vyššího, abych se vydala na soukromou hodinu němčiny↓.
loading
Myslím, že jasný favorit na zítra do školy. Musím si přeci nějak zpříjemnit konverzaci, test jako kráva ze zeměpisu, potažmo zkoušení z fyziky, ne? :P
Jediná příjemná věc na zítřejším dni bude Velký Gatsby, na kterého se vydám se svými kamarádkami - spolužačkami. ♥ Pak už na řadu přijde brigáda a další den strávený nad učením.
Btw. Co byste řekli na 5 hodin fyziky týdně? Díky maturitám učíme každý den déle než normálně a ještě k tomu máme tuto lahodu.
Užívejte, lásky. Mějte se krásně ♥

Outfit na koncert Demi Lovato

13. března 2013 v 20:07 | Coco
Vytvořila jsem outfit do jedné soutěže (1. kolo, ani jsem nevěděla, že se hlasovalo, ale nevypadla jsem = hurá :DD). Tvořeno pro koncert Demi Lovato.
Líbí se? Coco.

Taneční sezona 2012/13

17. února 2013 v 14:41 | Coco
Další fotky jsou z tanečních sezon 2012 a 2013. Častokrát jsem se nevyfotila a párkrát jsem měla stejné šaty, takže sem přidávám jen troje! :)
loading

Taneční sezona 2011

17. února 2013 v 9:17 | Coco
Tady přidávám fotky svých šatů z tanečních! :) Mé věnečkové najdete ZDE! :)
loading
 
 

Reklama