Casey Kennedy: Life stories

Casey Kennedy: Life stories (16.díl)

21. dubna 2013 v 20:00 | Coco
Tento díl je věnován všem romantikům. Můžete su ho přečíst, i když jste nečetli všechny díly. Budu nadšená z každého komentáře. Děkuji všem pravidelným čtenářům, kteří mou posedlost touto povídkou vydrželi. Mé díky patří především Gabušce, Jane, M-Ruselové, Christin* a dalším. Bez vás by to nebylo ono!
loading
16. VŠECHNO JEDNOU KONČÍ
"Charlie?" Záclony pověšené nad francouzským oknem vlály pod nápory větru. Vykoukla jsem z okna ven. Musí být doma, když je všude odemčeno, pomyslela jsem si zatrpkle. Všude byla tma, ale nechtělo se mi vracet do předsíně k vypínači. "Charlie?" Zamumlala jsem do tmy, kterou protrhávala světlo úplňku. Byly vidět snad miliony hvězd.

Casey Kennedy: Life stories (15.díl)

17. dubna 2013 v 20:00 | Coco
Jestli žijete v přesvědčení, že se na pláži ze stínu objevil Charlie, pak čtěte! Možná vám to vyrazí dech!
loading
15. NEČEKANÉ

Casey Kennedy: Life stories (14.díl)

13. dubna 2013 v 20:00 | Coco
A blížíme se do konce! Už jen posledních pár dílů a náš velký uzel se vyřeší. Čtěte a komentujte!! :)
loading
14. SHADOW BAY - DEN ZMĚN

Casey Kennedy: Life stories (13.díl)

10. dubna 2013 v 20:00 | Coco
loading
13. SLADKÉ RÁNO A NEVÍTANÍ HOSTÉ

Casey Kennedy: Life stories (12.díl)

6. dubna 2013 v 20:00 | Coco
Pro nedočkavce je tu nový díl, pro ty, kteří Casey nečtou by měli začít, protože ted se to teprve pořádně rozjede. Prosím komentáře pouze k článku.
loading
12. ROSE

Casey Kennedy: Life stories (11.díl)

3. dubna 2013 v 20:00 | Coco
loading
Myslely jste si, že vše bude baz zvratů? Ani náhodou, to by nebylo napínavé. Těšte se na další díl, tam se odhalí dnešní! :)

11. NA POBŘEŽÍ

Ráno jsem se probudila díky slunečním paprskům, které prostupovaly do pokoje skrze jemné záclonky na oknech. Přemýšlela jsem, zda se opravdu stalo to, co jsem si myslela, ale když jsem na sobě ucítila Charlieho ruce, pookřála jsem a usmála se. Spokojeně mi oddychoval na krk. Všimla jsem si, že jedno ramínko košilky svírá ve svých prstech. Pokusila jsem se mu opatrně vysmeknout.
Vydala jsem se do koupelny, abych se opláchla, a když jsem se vracela do postele, už byl vzhůru. Zamířila jsem přímo k němu a políbila ho. Beze slov si mě přitáhl k sobě a stáhl mě k sobě na postel.

Casey Kennedy: Life stories (10.díl)

1. dubna 2013 v 12:00 | Coco
loading
Dobrá zpráva? Konečně se něco stane!! Tak hurá do čtení! :)

10. HOTEL ANITA

Zřejmě tohle místo znal, protože si byl naprosto jistý, kam jdeme. Kráčeli jsme pomalu k centru města po skromně osvětleném chodníku. Nepodařilo se mi zjistit, o co tu jde, ale tak nějak mě zvědavost opouštěla. Samozřejmě, že ne tak úplně, ale bylo mi to vcelku jedno.
Byla tma, protože jsme se zdrželi u doktora a na stanici. Samotná cesta sem nám tak dlouho netrvala.

Casey Kennedy: Life stories (9.díl)

30. března 2013 v 20:51 | Coco
loading
Ozvala se hrozná rána, která mě probudila. Vše bylo doprovázeno prudkým nárazem. Když jsem otevřela oči, všude byl kouř. Bílý dým, přes který nebylo nic vidět.

9. NÁRAZ

Vyděšeně jsem pohlédla na Charlieho, jestli je v pořádku. Držel se za hlavu, ale svou pozornost věnoval jen a pouze mně.
"Nic ti není?" Ujišťoval se a pevně mi svíral paži. Zavrtěla jsem hlavou a na sucho polkla. Ačkoliv mu samotnému stékala po obličeji krev, nejprve se zajímal o mě.
"Jsi zraněný." Zašeptala jsem a on jen mávl rukou.

Casey Kennedy: Life stories (8.díl)

28. března 2013 v 20:00 | Coco
loading
"Říkalas divné věci." Opět se díval do dáli se zatnutými čelistmi.
"Jaké věci?"
Panovalo hrobové ticho. Snažili jsme se nedýchat hlasitěji, než bylo nutné. Naskočila mi husí kůže. To nesnesitelné ticho trvalo snad věčnost.
"Říkalas, že mě miluješ."
8. CESTA DO NEZNÁMA

Ráno mě vzbudily jemné sluneční paprsky, které pronikaly skrze levandulové závěsy do světlé ložnice. Přinutila jsem se vylézt z postele a s palčivou bolestí ve spáncích jsem se vydala do přízemí. Nikde nikdo nebyl, jen na stole byla v míse naleštěná jablka, kolem ní košík s pečivem přikrytý papírovou utěrkou, sklenice pomerančového džusu a na talířku vzkaz.

Casey Kennedy: Life stories (7.díl)

26. března 2013 v 20:17 | Coco
loading
"Casey…" Zašeptal a položil své dlaně na můj obličej, aby se nade mě naklonil…

7. ZDROGOVANÁ

"Casey?" Zatřásl se mnou Charlie, zřejmě jsem nevnímala. Zamrkala jsem a myšlenkami se vrátila zpět do reality. "Někdo tě nadrogoval? Máš rozšířené zorničky,…" Podal mi sklenici s vodou. Seděla jsem v pohodlném křesle a došlo mi, že všechno byla pouze iluze. Co se to děje?
 
 

Reklama
Reklama