Beauty and the Beast (2012) - TV seriál

10. února 2013 v 14:25 | Coco |  Hudba & Film
Tenhle seriál absolutně zbožňuju!! Běžní na americké stanici CW spolu s Upířími deníky a dalšími seriály. Pokud byste se nudili, a nevěděli, co dělat, tak to shlédněte, protože to opravdu stojí za to! Všechny díly jsou k dispozici na zkouknito.cz :) Četla jsem spoustu ostrých kritik, které mi však rozum nebere. Vždyť je to skvělé!
loading

•Název: Beauty and the Beast
•Režie: Gary Fleder, Rick Bota, P.J. Pesce, Bradley Walsh,..
•Žánr: Romantický, Fantasy, Krimi, Drama
•Výroba: USA, 2012
•Hlavní role: Kristin Kreuk, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart, Morgan Kelly, Max Brown
•Spokojenost: 100%

Catherine Chandler je schopná detektivka, která se zaobírá nevyřešenými případy vražd. Když byl teenagerka, stala se svědkem vraždy své matky a sama se měla stát další obětí. Avšak někdo ji zachránil. Nikdo jí nevěřil, že na vrahy nezaútočilo obyčejné zvíře, ale člověk. Všichni si mysleli, že to, co viděla, způsobil otřes mozku. Po několika letech se z Catherine stává seběvědomá detektivka, pracující s partnerkou Tess. Při vyšetřování jednoho z případů vraždy narazí na stopu, která ji přivede k doktorovi s přívětivým vzhledem Vincentu Kellerovi. Ten měl podle hlášení zemřít v roce 2002 při výkonu vojenské služby v Afghánistánu. Catherine ale zjistí pravdu a také to, že onen muž je to "zvíře" z lesa, které jí zachránilo drahocenný život. Ze záhadných důvodu však žije na okraji společnosti. Ve skutečnosti Vincent skrývá víc než 10 let temné tajemství: když se rozzlobí, přemění se v děsivou příšeru, která není schopna ovládat svou výjimečnou sílu ani schopnosti. Když to Cat zjistí, souhlasí, že zachová jeho tajemství za jakékoliv informace o vraždě její matky. Mezi Cat a Vincentem vzniká pouto a zároveň komplikovaný vztah. Takový vztah, který oba může vystavit smrtelnému nebezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click it! :D

*Click* 100% (54)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama