Skvělá nálada, alias můj první deníkový zápisek.

17. ledna 2013 v 16:54 | Coco |  Coco
loading

Ahoj, jak se dneska máte? Já nevím proč, ale mám skvělou náladu! Možná je to tím, že mi na zítřek odpadl test z biologie ze členovců. Píšu jen pololetku z matiky - a doufám, že s takovouhle náladou se vejdu do 3, můj sen je mít za 1 nebo 2, ale to teprve uvidím. :D Dnes jsme psali nádherné "jenž", "týž", "tentýž" a tak dále. Vzhledem k tomu, že jsem jela podle citu a neučila se to, tak jsem zvědavá na výsledek :D.
Byla jsem na své volnočasové němčině a náramě mě to bavilo. Já ty jazyky tak miluju. Mé dva hlavní jsou AJ a španělština. Němčinu mám jen jako "vedlejšák". Zkoušela jsemi francouzštinu, ale měla jsem nezáživnou učitelku, tudíž mě to nebavilo. A k italštině jsem jakožto samouk neměla moc motivaci :D.

Mimochodem už se moc těším na další díl TVD. Novou sérii přímo hltám očima! :D Caroline je má oblíbenkyně, Klaus s Jeremym a Tylerem jsou k sežrání, ale Elena s Damonem mi nějak nesedí ;). A Stefan se chová děsně povýšeně. Nevím, co je to za úlet, ale stejnak mě to hrozně moc baví! Co mě mrzí je, že tam už není má oblíbená Katherine :/

Jaké jazyky se učíte vy? :) A sledujete upíry? :)

Hezký zbytek dne přeje Coco. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co říkáš na blog?

Hezký
Nelíbí se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama