Film: The Perks of Being a Wallflower

12. ledna 2013 v 19:59 | Coco |  Hudba & Film
Dnes jsem konečně tento film viděla, a musím uznat, že se povedl :). Mohu jen a pouze vřele doporučit. K filmu nemám žádné výhrady a já osobně jsem si ho zamilovala. :)
Žánrově bych film zařadila do ktegorií: romantický film a tak trochu drama, nebo by se dalo z části říct, že i psychologický, jelikož si hlavní hrdina procházel různými psychickými stavy.
Film byl natočen v USA v režii Stephena Chboskyho a je skvěle herecky obsazen. Hlavního hrdinu Charlieho ztvárnil Logan Lerman (Tři mušketýři, Percy Jackson: Zloděj blesku). Role plachého chytrého prváka mu sedla. Ve škole byl velice neoblíbený, a tak psal svému zesnulému kamarádovi dopisy o dění v jeho životě, a ty poté posílal neznámým lidem. K jeho dospívání patří také poznávání sexuality, homosexuality, drog, zneužívání a introverze. Svůj první dopis odeslal v době, kdy nastoupil na střední školu, na které se seznámil se Sam (Emma Wattson - Harry Potter) a jejím nevlastním bratrem, homosexuálem Patrickem (Ezra Miller - Další šťastný den). Ačkoliv si najde první přítelkyni, potají miluje maturantku Sam. Příběh je zasazen do let 1991-1992 v Pittsburghu.

Spokojenost:
Herecké obsazení a výkony: Skvělé! :)

Hlášky:
•Charlie: Why do nice people choose the wrong people to date?
•Patrick: Mary Elizabeth, why are you trying to eat Christmas!
•Aunt Helen: It'll be our little secret.
•Charlie: We accept the love we think we deserve.
•Charlie: If my English teacher is the only friend I make today... that would be sorta depressing.
Charlie: I know who you are Sam. I...I know I'm quiet, and I know that I should speak more, but if you knew the things that were in my head the most of the time you'd know what it really meant...how much we are alike, how we've been through the same things...and you're not small...you're beautiful.

Grafika je má. Kopírovat pouze s uvedeným zdrojem! :)

Viděli jste film? A jak se film líbil vám? :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co říkáš na blog?

Hezký
Nelíbí se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama